Loading...
Home2021-12-20T10:15:30+03:00


MOBİLİTE Sistem Yönetim ve Denetim Tic. Ltd. Sti. olarak,

Tecrübe

Otomotiv sektöründeki 15 yılı aşkın tecrübeye sahip kadrosuyla, Mobilite, Avrupa ve Türkiye homologasyon testleri ve belgelendirme alanında, dünya çapında kendini ispatlamış, genç, dinamik ve lider bir kuruluştur.

inovasyon

Tüm Komponent & Araç sınıflarında Akredite olan İlk ve Tek Yerli Kuruluş olan Mobilite Teknolojinin en gelişmiş Yöntem ve Cihazları ile Tarafsızlık ve Bağımsızlık Prensipleriyle Test ve Denetim Faaliyetlerini Sunmaktadır.

Kalite

Gerçekleştirdiğimiz Denetim, Gözetim ve Muayene Hizmetlerini, Teknolojik ve Yasal Gelişmeleri Yakından Takip Ederek, Müşteri Taleplerini Yürürlükteki Mevzuat Şartlarını Karşılayan Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Sunmak.

güvenlik

Mobilite Olarak Deneyim ve uzmanlığımızdan aldığımız güç ile uluslararası standartların ülkemize adaptasyonda lider test kuruluşu olmak,Ülkemizde ki Yol ve Trafik Güvenliğini artırmak için ilk yerli uluslararası teknik servis olmak.

Mobilite

Mobility, with staff having experience of over 15 years in the automotive industry in Europe and Turkey in the homologation testing and certification field-proven worldwide, young, dynamic and leading Type by IAS, as well as American accrediting agency to be a company inspection bodies and accredited as a laboratory, It is the first and only domestic organization to be accredited in all component and vehicle classes.

Son Haberler